sobota, maja 08, 2021
   
Text Size

Witamy Nad zatoczką

Witamy na polu namiotowym "Nad Zatoczką" Nasze pole namiotowe znajduje się nad rzeką Piławą w miejscowości Szwecja. Zapraszamy do przeglądania naszych stron w internecie i czekamy na Państwa podczas Waszego spływu kajakowego- mamy nadzieję, ze skorzystacie z naszych usług!

 

Zadaszona wiata z miejscem ogniskowym nad Piławą

W sezonie 2014/2015 na naszym polu namiotowym została udostępniona dla naszych gości zadaszona wiata z miejscem ogniskowym, murowanym grilem dostępem do prądu oraz oświetleniem. Zdjęcia w Galerii.

 

Zatoczka powiększona!

Powiększyliśmy zatoczkę by kajakarzom łatwiej było do nas spłynąć dość szybkim nurtem.

   

Nowe zdjęcia w galerii

Zgodnie z obietnicą dodaliśmy zdjęcia pola namiotowego i zaplecza sanitarnego do galerii. zapraszamy do przeglądania. Z biegiem czasu galeria będzie uzupełniana.

 

GPS oraz aktywna mapa dojazdu do Pola namiotowego nad Piławą

Witamy Serdecznie w sezonie 2017! Jak co roku Zapraszamy do nas na pole namiotowe aby wypocząć po spływie, rozpocząć go lub najzwyczajniej wypocząć wsłuchując się w szum rzeki oraz śpiew ogniskowych grajków.

 

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy Mapę dojazdu do pola namiotowego Nad zatoczką w wersji aktywnej z możliwością wydrukowania oraz koordynaty GPS dla tych bardziej zaawansowanych technologicznie. oczywiście można nas znaleźć posługując się np: telefonem komórkowym- dzwoniąc do Nas ( Szwecja nie taka straszna i wielka jak ją nazwa maluje- poprowadzimy) lub kierując się zwierzęcym instynktem bo w końcu jesteśmy od małpy jak to mówi teoria ewolucji Darwina- zgadzamy się z tym faktem ewolucji bo nieraz na spływach zauważamy ludzi wiszących na konarach ale czy to zasługa ewolucji czy zwykłego odłączenia od rzeczywistości ciężko ocenić na "sucho"- czyli z suchego lądu a nie wody (tej rzecznej nie w butelce...:)) Lepiej przyjechać popłynąć i zobaczyć samemu! Zapraszamy!

Mapa w Menu górnym: DOJAZD

   

Strona 1 z 2

Kontakt

Pole namiotowe "Nad zatoczką"
Edward Kilańczyk
ul. Nadrzeczna 4
78-611 Szwecja

kontakt@nad-zatoczka.pl

Tel. 606-257-589
Tel. 881-209-264

Odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj119
mod_vvisit_counterTen miesiąc878
mod_vvisit_counterAll124823