sobota, maja 08, 2021
   
Text Size

Spływy kajakowe

Spływ kajakowy to niesamowita przygoda. Zachęcamy wszystkich do uprawiania takiej turystyki. Otaczająca przyroda, nurt rzeki, wywrotki (te kontrolowane i te mniej), nocleg pod namiotem (a czasami przed)... Taki spływ długo się pamięta.

Chcesz zorganizować własny spływ kajakowy z klasy, firmy, z przyjaciółmi, z rodziną itp.? dobrze trafiłeś(aś), jedyne co musisz to zorganizować swoją ekipę, my zajmiemy się resztą.

Profesjonalną obsługą spływów zajmuje się firma Splywajcie.pl, której baza sprzętowa znajduje się na naszym polu. Oferowane kajaki są nowoczesne, stabilne i bardzo wygodne. Z miejsca noclegu mogą Państwo wyruszyć na przepiękną przygodę rzeką Piławą czy pobliską Dobrzycą i Rurzycą. Krystalicznie czysta woda i przepiękne krajobrazy na długo pozostają w pamięci.

 

Szczegóły spływów oraz wszelkie informacje w tym zakresie uzyskają Państwo w zaprzyjaźnionych  firmach: Splywajcie.pl www.splywajcie.pl lub w firmie FROG Jacek Śpiewak www.splywaj.pl. Baza sprzętowa Splywajcie.pl znajduje się na naszym polu namiotowym.

 

 

Kontakt

Pole namiotowe "Nad zatoczką"
Edward Kilańczyk
ul. Nadrzeczna 4
78-611 Szwecja

kontakt@nad-zatoczka.pl

Tel. 606-257-589
Tel. 881-209-264

Odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj119
mod_vvisit_counterTen miesiąc877
mod_vvisit_counterAll124822